1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy nie jest nam wstyd?
Zoja 62

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 18598

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-06-05, 10:09   Temat: Czy nie jest nam wstyd?
To ja też opowiem historię, której byłam świadkiem. Około 15 lat temu zetknęłam się z panią z rakiem piersi. Miała ogromną sączącą dziurę w piersi, nie nadawała się podobno do leczenia operacyjnego, z tego co wiem, chodziła 1x w tygodniu na chemię. Kobitka powiedziała, że wie, że umrze ale jeszcze nie teraz, bo córka zdaje maturę i idzie na studia i nie ma czasu na umieranie. Później była obrona córki - pani nadal nie miała czasu na umieranie. Później ślub córki, budowa domu, ciąża...pani nadal twierdziła, że umrze na pewno...ale nie teraz. Dziurę w piersi miała nadal - ani mniejszą ani większą. Umarła po chrzcinach wnuczki, czyli 7 lat po "zaplanowanym" terminie.
Do dziś nie mogę pojąć fenomenu tego zjawiska...chyba to było to, co pisze Damiani. Jestem pełna podziwu i uważam, że ważny też jest motyw do życia.
Znam też przypadek osoby samotnej, pogrążonej w depresji....zgasła bardzo szybko.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group